06 Lut 2017

slide

Tego w Zawidowie jeszcze nie było! Niezwykle piękny i wzruszający spektakl słowno – muzyczny wg poezji księdza Jana Twardowskiego skruszył nawet najtwardsze serca. W oczach niejednego widza pojawiły się łzy wzruszenia,
a każdy odbiorca sztuki opuścił salę Ośrodka Kultury jako wrażliwszy i lepszy człowiek.

Sobotni wieczór był prawdziwą ucztą dla miłośników poezji! Przy blasku świec i w niezwykle miłej atmosferze mieliśmy możliwość wysłuchania wyjątkowego koncertu, który odbył się w zawidowskim Ośrodku Kultury. Na scenie wystąpili artyści
z Grupy od Anioła Stróża, którzy zaczarowali publiczność. Był to wieczór pełen przemyśleń i wzruszeń. Każdemu z nas potrzebna jest chwila zatrzymania i zastanowienia się nad swoim życiem, tym co w nim ważne i wartościowe, a wieczory takie jak ten dają idealną ku temu okazję.

Grupa od Anioła Stróża to prawdziwi profesjonaliści! Na swoim koncie mają współpracę z artystami krakowskiej Piwnicy pod Baranami i Stanisławem Sojką. Kunszt muzyczny i recytatorski był odzwierciedleniem bogatego doświadczenia artystycznego Grupy.

Organizatorom: Ośrodkowi Kultury w Zawidowie oraz Stowarzyszeniu Miłośników Zawidowa serdecznie dziękujemy za podjęcie tak wyjątkowej i pięknej inicjatywy i już nie możemy doczekać się kolejnych wydarzeń artystycznych w naszym mieście.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszym Facebooku!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

 baner strazak

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!