13 Lut 2017

dokumenty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu ogłasza nabór na szkolenia dla osób bezrobotnych:
• dla kandydatów na zawodowych kierowców,
• dla kandydatów na magazynierów z obsługą wózka jezdniowego.

Kurs dla osób bezrobotnych chcących podjąć zatrudnienie w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego lub kierowcy autobusu przeznaczony jest dla osób powyżej 30 roku życia. W ramach kursu realizowane są:
• Kurs prawa jazdy kategorii E z kwalifikacją wstępną przyspieszoną na przewóz rzeczy (dla osób z co najmniej wykształceniem zawodowym, posiadających prawo jazdy kat. C wydane po 10.09.2009 r. i nie mających przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w zawodzie kierowcy),
• Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy / osób (dla osób z co najmniej wykształceniem zawodowym, posiadających prawo jazdy kat. C, wydane przed 10.09.2009 r. lub kat. D wydane przed 10.09.2008 r. i nie mających przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w zawodzie kierowcy).

Szczegóły dot. naboru w poniższym załączniku.

szkolenie KIEROWCY

Szkolenie „Magazynier z obsługą wózka jezdniowego” przeznaczone jest dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia. Wymagania wstępne względem kandydatów do udziału w szkoleniu:
• preferowane wykształcenie zawodowe,
• brak przeciwwskazań zdrowotnych,
• szkolenie jest kierowane do osób bezrobotnych, dla których w ustalonym zakresie pomocy udzielanej przez PUP przewidziano udział w szkoleniu grupowym.

Szczegóły dot. naboru w poniższym załączniku.

ogłoszenie MAGAZYNIER

logo

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

 baner strazak

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!