26 Cze 2017

świadectwoW miniony piątek, w Zespole Szkół w Zawidowie, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17. Zawidowska sala sportowa wypełniła się po brzegi dziećmi i młodzieżą, którzy z wytęsknieniem oczekiwali ostatniego dzwonka oraz rodzicami, którzy czekali aż ich pociechy zostaną wyczytane wśród najlepszych uczniów.

Akademię rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor, oraz zaproszeni goście. Złożono podziękowania i gratulacje, a rozpoczynającym wakacje przypomniano, że dobry wypoczynek to bezpieczny wypoczynek. Zwieńczeniem uroczystości był zatańczony przez uczniów III klasy gimnazjum polonez.

Najlepszym uczniom z naszej szkoły składamy serdeczne gratulacje, a tym, którym brakowało niewiele życzymy powodzenia w nachodzącym roku szkolnym. Przypominamy jednocześnie, że dla najlepszych uczniów przewidziane jest Samorządowe Stypendium Miasta Zawidowa za wyniki w nauce, sporcie i dziedzinach artystycznych. Stypendium dedykowane jest uczniom gimnazjum oraz szkoły podstawowej po ukończeniu klasy czwartej, piątej, szóstej uczących się na terenie Miasta Zawidowa. Mogą się o nie ubiegać uczniowie, którzy:
a)    osiągnęli szczególnie wysokie wyniki w nauce na koniec roku szkolnego (średnia ocen min. 5,3 oraz min. bardzo dobra ocena z zachowania),
b)    są zdobywcami min. III miejsca w klasyfikacji indywidualnej, w konkursach i olimpiadach przedmiotowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz posiadają min. bardzo dobrą ocenę z zachowania i średnią ocen nie mniej niż 3,5,
c)    są zdobywcami min. III miejsca w klasyfikacji indywidualnej, w zawodach i olimpiadach sportowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz posiadają średnią ocen nie mniej niż 3,5 i ocenę z zachowania min. bardzo dobrą,
d)    są zdobywcami min. III miejsca w klasyfikacji indywidualnej, w konkursach artystycznych m.in. krasomówczych, literackich, muzycznych bądź plastycznych na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz posiadają średnią ocen nie mniej niż 3,5 i ocenę z zachowania min. bardzo dobrą.

Wnioski o stypendium można składać do końca czerwca w Urzędzie Miejskim w Zawidowie (pok. nr 13).

Galeria zdjęć z uroczystości na naszym Facebooku!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

 baner strazak

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!