08 Gru 2017

Do końca roku tj. 31 grudnia 2017r. Urząd Miejski w Zawidowie czeka na wnioski mieszkańców, którzy chcą wymienić stary piec węglowy na nowy, ekologiczny i wziąć dotację.

Do końca roku tj. 31 grudnia 2017r. Urząd Miejski w Zawidowie czeka na wnioski właścicieli domów jedno i wielorodzinnych, którzy planują wymienić stary kocioł węglowy na nowy, ekologiczny. Za wymianę można otrzymać zwrot w wysokości do 50 procent poniesionych kosztów całej inwestycji, ale w limitach ustalonych przez Radę Miejską w Zawidowie. Jaki piec kupić? Nowoczesny, ekologiczny, spełniający normy piątej klasy (Norma PN-EN 303–5:2012).

O dotację mogą wystąpić także ci, którzy już zlikwidowali swój stary piec i zastąpili go nowym, ale inwestycja została zrealizowana w tym roku. Wówczas do wniosku trzeba dołączyć zdjęcie starego kotła. Ważna informacja! Złożenie wniosku nie zobowiązuje mieszkańców do wymiany pieca w tym sezonie grzewczym.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej BIP Zawidów/zakładka piece oraz w Urzędzie Miejskim w Zawidowie w pok. nr 12 (I piętro) lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Zawidowie.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!