14 Gru 2017

Już w najbliższą niedzielę (17.12) o godz.16.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Zawidowie odbędzie się coroczny koncert bożonarodzeniowy. Będzie można posmakować świątecznych potraw i posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd.
Przed nami koncert bożonarodzeniowy, jedna z najpiękniejszych imprez w mieście. Warto przyjść z rodziną, by magię świąt poczuć wszystkim zmysłami.
Na pewno będzie smacznie, a to za sprawą potraw wigilijnych, które rokrocznie przygotowują panie z zespołu Jarzębina. Ich pierogi z kapustą i grzybami, sporządzane według tradycyjnej receptury, nie mają sobie równych! Nie może ich zabraknąć na wigilijnej kolacji, a będą do nabycia na kiermaszu, podobnie jak ozdoby choinkowe i inne małe świąteczne cudeńka do dekoracji stołów wigilijnych. Na niedzielnym koncercie będzie można usłyszeć także najpiękniejsze polskie kolędy, na żywo wykonają je podopieczni ze Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras. Nie zabraknie także typowej opowieści wigilijnej, którą jasełkami opowiedzą zawidowskie przedszkolaki. Na scenie zaprezentują się także zawidowscy gimnazjaliści w spektaklu pn. „Jeszcze gwiazda nie spadła..."

W trakcie koncertu rozwiązany zostanie także „konkurs na ozdobę choinkową z recyklingu”. Laureatów ogłosi i nagrodzi burmistrz Zawidowa.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!