10 Sty 2018

Burmistrz Zawidowa ogłasza konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie kultury fizycznej i sportu, turystyki, ekologii i ochrony zwierząt na rok 2018. Zainteresowane konkursem organizacje pozarządowe mogą składać oferty do 29 stycznia br.

W porównaniu z ubiegłym rokiem nie zmieniły się kwoty, jakie samorząd  Zawidowa zamierza przeznaczyć na ten cel. Na organizację całorocznych zajęć sportowych z piłki nożnej miasto przewidziało 70 tysięcy złotych, na zajęcia z piłki siatkowej10 tysięcy zł, natomiast na zadania z turystyki 2 tysiące zł. Kwota 3 tysięcy zł trafi do stowarzyszenia, które będzie realizowało zajęcia z zakresu lekkoatletyki. W tym roku pojawiła się także nowa kategoria - eklogia i ochrona zwierząt, na którą miasto wyda 1,5 tysiąca zł.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych. Ubiegający się o dotację muszą pamiętać, że działania, na które chcą otrzymać dofinansowanie powinny być adresowane do mieszkańców gminy i zostać zrealizowane w tym roku.

Oferty konkursowe są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta (pok. nr 2) Urzędu Miejskiego w Zawidowie. Ostateczny termin ich złożenia upływa 29 stycznia br. Komisja przy wyborze ofert weźmie pod uwagę m.in. możliwość realizacji zgłoszonego zadania przez daną organizację, kalkulację kosztów, kwalifikacje zaangażowanych w przedsięwzięcie osób i udział środków własnych. Nie bez znaczenie będzie też ocena realizacji zadań wykonywanych w latach poprzednich.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!