02 Lut 2018

Atrakcyjne nagrody czekają na młodzież szkolną, która weźmie udział w miejskim konkursie walentynkowym. Wystarczy napisać ciepłego sms’a do lubianej przez siebie osoby używając pewnego słowa…

Niebawem Walentynki, sympatyczne święto, które miasto uczci konkursem. Jego adresatami są uczniowie zawidowskich oddziałów gimnazjalnych. Zadaniem uczestników będzie napisanie krótkiej wiadomości tekstowej do lubianej przez siebie osoby z użyciem słowa „anioł”.
Dlaczego słowo „anioł” jest kluczem w tej sms’owej zabawie? Na przykład dlatego, że kojarzy się z kimś miłym, pięknym i dobrym, ale przede wszystkim dlatego, że kojarzy się z Zawidowem! Michał Archanioł to najważniejsza postać w herbie miasta, patron Zawidowa od 480 lat! I o ile zmieniały się atrybuty, które trzymał w ręce (lilia, monstrancja), o tyle on sam pozostaje niezmienny - dumny miejski wojownik o gołębim sercu.
Takie też powinny być sms’y walentynkowe, które zwyciężą w miejskim konkursie - ciepłe, życzliwe, sympatyczne i oryginalne. Koniecznie na 161 znaków (ze spacjami) i koniecznie ze słowem „anioł”.
Swoje pomysły uczestnicy konkursu muszą przelać na papier i wrzucić do walentynkowej skrzynki, która zostanie wyeksponowana w holu zawidowskiej Szkoły Podstawowej. Konkurs potrwa dokładnie tydzień, a rozpocznie już w najbliższy poniedziałek, 5 lutego br. Laureatów miejsc I-III poznamy w Walentynki, a nagrodzi ich burmistrz miasta. „Anielski konkurs walentynkowy” to jeden z elementów nowej kampanii miasta, która bazować będzie na sylwetce anioła z herbu. Docelowo ta piękna i tajemnicza postać ma stać się znakiem firmowym Zawidowa.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!