09 Lut 2018

Dzisiaj (09.02) do Ośrodka Kultury w Zawidowie przybyli dziadkowie naszych przedszkolaków. Maluchy przygotowały bogaty program artystyczny, by uczcić ich święto. Były tańce, recytacje, rytmiczny śpiew i mnóstwo wzruszeń.

Ciepła i bardzo miła atmosfera zapanowała dziś w sali widowiskowej Ośrodka Kultury za sprawą „Dnia Babci i Dziadka”. Uroczystość od wielu lat organizuje Przedszkole Publiczne w Zawidowie. Występy wnucząt zapadają w pamięć dziadkom, są powodem do dumy i radości.
Tegoroczne obchody rozpoczęły się od powitań i życzeń, które do przybyłych gości skierowała dyrektor Przedszkola Publicznego w Zawidowie pani, Wiesława Młynek. Potem przedszkolaki z różnych grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Niejednemu seniorowi łezka zakręciła się w oku i serce zabiło mocniej na widok odważnego wnuka, któremu niestraszne występy na scenie. Dzień Babci i Dziadka to jednak nie tylko wierszyki, ale i prezenty! Drobny upominek otrzymała więc każda babcia i wszyscy dziadkowie. Na koniec wszyscy rozkoszowali się domowymi ciastami, upieczonymi przez mamy. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, a dziadkowie obiecali, że pojawią się uroczystości za rok.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!