14 Lut 2018

Dziś w Walentynki rozwiązaliśmy konkurs sms-wy, który – przypomnijmy, ogłosiliśmy dla uczniów ze SP w Zawidowie. Zabawa sms rozkręciła się jednak na tyle, że wzięli w niej udział także uczniowie z młodszych klas. Nagrody popłynęły zatem dla całej szkoły. Co trzeba było zrobić, aby wygrać?

Napisać miłego sms-a do lubianej przez siebie osoby na 161 znaków z użyciem słowa „ANIOŁ”. Dlaczego „anioł”? Bo to bardzo sympatyczna postać, ciepła, dobra i symbol Zawidowa od 480 lat! Bardzo wdzięczny patron, o którym warto mówić i pisać, nie tylko smsy.
Największą trudność nastręczył młodzieży limit znaków. Za to niebywale rozwinęły się w treści, konstruując ciepłe i serdeczne smsy i adresując je m.in. do przyjaciółek, rodzeństwa i rodziców.
Laureatów konkursu ogłosił burmistrz miasta na specjalnym apelu, który odbył się w zawidowskiej Szkole Podstawowej. Zanim jednak doszło do wręczenia nagród uczestnikom, swoje wiadomości tekstowe, naturalnie poza konkursem, zaprezentował R. Łężny. Zabawne rymowanki o szkolnych perypetiach uczniów spotkały się z entuzjastyczną reakcją młodzieży.

Zwycięzcami anielskiej zabawy sms-wej zostali następujący uczniowie:

SZKOŁA PODSTAWOWA

I. MIEJSCE
Paweł Kapszewicz, kl. VB
Jestem jak anioł. Mam ważne zadanie, okazać Ci miłość, moje Ty kochanie. Łatwiej się żyje kiedy ludzie się kochają i jak najwięcej cennego czasu ze sobą spędzają.

II. MIEJSCE
Natalia Zawada, kl. VA
Mamo, jesteś najważniejszą osobą w moim życiu! Jesteś niczym anioł, który o mnie dba, chroni mnie od złego i wspiera na każdym kroku. Kocham Cię!

III. MIEJSCE
Weronika Konopska, kl. VIA
Droga Siostro, z okazji Walentynek dziękuję Ci za Twój anielski uśmiech, diabelskie żarciki, które zawsze wprawiają mnie w dobry humor i za to, że jesteś, Siostro.

ODZIAŁY GIMNAZJALNE

I. MIEJSCE
Wiktoria Gorgolik, IIB
W dzień miłości życzę Ci…radości! Wiary w siebie, piątek, ile gwiazd na niebie. Dobrego anioła i zero doła. Na bok wszystkie płaczki, wysyłam Tobie buziaczki!

II. MIEJSCE
Zuzanna Mazurek, kl. IIIB
Nie sztuką jest mówić KOCHAM tylko w Walentynki. Sztuką jest kochać każdego dnia, więc dziś chcę Ci podziękować, że jesteś zawsze przy mnie jak mój Anioł Stróż.

III. MIEJSCE
Wiktoria Matlęga, kl. IIIB
Tam gdzie śpiewają anioły. Tam jesteś Ty, przyjaciółko moja. Ty pokazałaś mi jak cieszyć się życiem, jak polubić samą siebie. Dla mnie jesteś jak anioł, który pokazuje gdzie jest dobro.

Serdecznie gratulujemy!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!