29 Mar 2018

Wczoraj (28.03) miasto rozstrzygnęło konkurs dedykowany klasom 0-III Szkoły Podstawowej w Zawidowie. Dzieci miały za zdanie samodzielnie wykonać postać anioła w dowolnej technice, ale w ilości takiej, by ich dobry, opiekuńczy wpływ odczuła cała szkoła. Efekty ich pracy olśniły jury konkursu!

Anielska kampania na dobre zagościła w zawidowskiej podstawówce. Najmłodsi uczniowie z klas 0-III wzięli udział w miejskim konkursie, w którym o zwycięstwo walczyły nie pojedyncze osoby, a cała klasa. Rywalizacja przebiegła jednak w zdrowej atmosferze, bo i temat konkursu był bardzo pokojowy. Dzieci miały za zdanie samodzielnie wykonać postać anioła w dowolnej technice, ale w ilości takiej, by ich dobry, opiekuńczy wpływ odczuła cała szkoła. I trzeba przyznać, że wszystkie klasy spisały się na medal! Wypuściły ze swoich rąk prawdziwe perełki, a nawet całe mnóstwo anielskich perełek...

Konkurs wygrały dzieci z oddziału „0”. Pracowite maluchy wykonały aż 218 aniołów! Klasa otrzymała nagrodę, którą ufundowało miasto i wręczył burmistrz, Robert Łężny. Trzeba koniecznie jednak dodać, że wybór nie był prosty, bo każda z klas wykazała się olbrzymim zaangażowaniem i pomysłowością! Słodkie upominki i pamiątkowe dyplomy otrzymały więc wszystkie klasy!
Organizatorem konkursu był Urząd Miejski w Zawidowie i Biblioteka Szkolna SP w Zawidowie.

 

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!