11 Maj 2018

Burmistrz Zawidowa ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie. 

Burmistrz Miasta Zawidów ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek (Dz. U. z 2017 r.poz. 1597).

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie”, w terminie do dnia 28 maja 2018 roku, do godz. 16.00 na adres: Urząd Miejski w Zawidowie ul. Plac Zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów, pokój nr 2 (Biuro Obsługi Interesanta). Decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego.

 

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta Zawidowa nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od upływu terminu składania ofert. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie na podany adres zwrotny.

Więcej informacji w Zarządzeniu BM Zawidów

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!