17 Maj 2018

Już niebawem na korespondencji Miasta pojawi się drugi znaczek pocztowy Zawidowa z wizerunkiem anioła. Tym razem będzie to anioł, który czuwa nad miastem, wnosi spokój i harmonię.

„Anioł dobrego dnia”, to drugi znaczek pocztowy, który miasto zamieszczać będzie na wyjątkowej korespondencji tj. listach gratulacyjnych, kartkach świątecznych, zaproszeniach etc. Pierwszy, z logo miasta, jest już w „obrocie” i popularyzuje miejską kampanię pn. „Zawidów-miasto Anioła”.

Przypomnijmy, że głównym zadaniem wspomnianej kampanii jest spopularyzowania postaci anioła w mieście poprzez szereg rozmaitych działań marketingowych. Znaczki pocztowe są jednym z jej elementów. Nie są jednak znaczkiem Poczty Polskiej, a pamiątkową naklejką promocyjną.

Drugi znaczek ma także swój nominał, 2 cherubiny, a to oznacza, że można go nabyć za odrobinę empatii i dobroci. Miasto będzie go udostępniać nieodpłatnie.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!