24 Maj 2018

Piast Zawidów i PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A. znowu zagrają RAZEM!

W poprzednim roku, jak i w bieżącym Piast Zawidów uzyskał silnego sponsora strategicznego. Zawidowski Klub wesprze sama PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Tym razem wiodąca spółka energetyczna w Polsce wesprze projekt pn. „Piłka w grze! Wspieranie i promocja sportu amatorskiego w Zawidowie, w szczególności w piłce nożnej w ramach zajęć ogólnorozwojowych 2018 r."

Projekt ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizowanie zajęć sportowych i udział w rozgrywkach celem podwyższenia sprawności fizycznej w zakresie piłki nożnej.

Dzięki wsparciu PGE GiEK S.A. w Zawidowie realizowane są kolejne innowacyjne projekty sportowe, mające na celu podwyższenie jakości piłki nożnej w Zawidowie, co w konsekwencji pozwoli na powrót pierwszej drużyny do Ligi Okręgowej OZPN Jelenia Góra.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania na ręce Prezesa Zarządu PGE GiEK S.A, Pana Sławomir Zawady. Współpraca obydwu podmiotów z pewnością przyniesie pożądane efekty!

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!