24 Maj 2018

Dzieci w swoje święto nie będą mogły narzekać na brak atrakcji. Imprezę dla najmłodszych przygotowuje Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Parafialny Klub Sportowy "Józek" .

Dzień Dziecka w Zawidowie obchodzony będzie w niedzielę, 3 czerwca. Będzie kolorowo i wyjątkowo, a na najmłodszych czekać będzie mnóstwo niespodzianek.
Impreza odbędzie się na boisku Orlik w godzinach 13:00 – 17:00. W programie imprezy m.in. gry i zabawy z animatorami, zamki dmuchane, wielkie bańki mydlane, chodzące maskotki, magiczne kwadraty, ruroskoczki, zwierzątka z baloników, gigantyczna chusta animacyjna, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i wiele innych.

Nie zabraknie także sportowych akcentów tj.: siatkówki plażowej dla dzieci, meczu piłki nożnej dorośli kontra dzieci, strażackiego toru przeszkód czy strzelania z łuku. Na dzieci czekać będą także warsztaty twórcze z „Krawcowe Love”.

Ten wyjątkowy dzień nie może odbyć się także bez grilla i słodkich wypieków, którymi częstował będzie organizator tj. Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Parafialny Klub Sportowy "Józek" .

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!