05 Cze 2018

W piątek, 8. czerwca br. Szkoła Podstawowa w Zawidowie przystąpi do ogólnopolskiej akcji pn. „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”. Celem akcji jest pobicie ubiegłorocznego rekordu (ponad 432 tysiące młodych ludzi w całej Polsce) czytania w jednym momencie. Szkoła zaprasza wszytkich mieszkańców do włączenia się w to niecodzienne przedsięwzięcie! 

Czytający zgromadzą się o godzinie 10.00 w holu Szkoły Podstawowej w Zawidowie. Organizatorzy zapraszają także mieszkańców, którzy doceniaja wartość czytania do pomocy w ustanowieniu nowego rekordu. Zwieńczeniem akcji będzie wspólne zdjęcie.

Każdy uczestnik proszony jest o zabranie ze sobą ulubionej książki.

Celem tej akcji jest promocja czytania i książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie, a także podkreślenie konieczności tworzenia przez środowiska szkolne, władze lokalne i struktury państwa warunków do skutecznej edukacji czytelniczej w szkołach i ułatwienie młodzieży dostępu do atrakcyjnej dla nich literatury.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!