06 Cze 2018

W tym roku dzieci z Zawidowa obchodziły swoje święto w niedzielę, 3 czerwca. Na boiskach Orlik czekało na nich mnóstwo atrakcji. Organizatorami tego najradośniejszego święta w roku byli Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Parafialny Klub Sportowy „Józek”.

Kilkuset uczestników zgromadził na boisku Orlik w Zawidowie tegoroczny Dzień Dziecka. Świętowaniu towarzyszyła wspaniała pogoda i mnóstwo ciekawych zabaw, które organizowali maluchom profesjonalni animatorzy.

Kolorowy Dzień Dziecka był także okazją do wielu innych aktywności, takich jak: zabawy na dmuchańcach, ogromne bańki mydlane, gigantyczna chusta animacyjna, chodzące maskotki, magiczne kwadraty, ruroskoczki etc.
Nie zabrakło także ulubionych atrakcji wszystkich dzieci – malowania twarzy, kolorowych warkoczyków i zwierzątek z balonów.
Były i sportowe akcenty np. mecz piłki nożnej dorośli kontra dzieci. Drużyna piłkarska „seniorów” musiała się bardzo napracować, by dotrzymać kroku dziecięcej energii. O meczowe punkty walczył m.in. gospodarz miasta, Robert Łężny, którego trudno było rozpoznać w ten dzień bez krawata i marynarki.
Na dziecięce święto przybyli także zawidowscy strażacy, którzy przygotowali maluchom specjalny tor przeszkód. Z kolei harcerze z Kociej Skały zorganizowali dzieciom stanowisko strzelnicze, gdzie strzelali z łuku do...pająka. Pająk, choć sztuczny – robił wrażenie. O tym, że krawiectwo może być pasją i przydatną umiejętnością przekonywały dzieci krawcowe z rodzimej firmy „Krawcowe Love” w trakcie plenerowych warsztaty twórczych.

Ten wyjątkowy dzień nie mógł odbyć się także bez grilla i słodkich wypieków, którymi częstował będzie organizator tj. Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Parafialny Klub Sportowy "Józek" .

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!