08 Cze 2018

Prawdziwą gratkę dla fanów piłkarskich emocji szykuje Klub Sportowy PIAST. W najbliższą niedzielę tj. 10 czerwca o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim w Zawidowie rozegrany zostanie mini Mundial, którego stawką będzie zwycięstwo i wspaniały puchar. O laury powalczą przedstawiciele 8 państw. – To będzie prawdziwy przedsmak sportowych emocji związanych z MŚ, zapowiadają organizatorzy.

- Przepustka do Rosji prowadzi przez Zawidów i o to będziemy walczyć, o wzniesienie wielkiego Pucharu Mistrzów na własnym stadionie - szumnie zapowiadają władze KS PIAST.
Turniej rozpocznie uroczysty korowód wszystkich zespołów z flagami państw pod szyldem, których wystąpią drużyny. Na turnieju zobaczymy poza gospodarzami, Ostritzer BC, Slovan Frydlant, Nysę Zgorzelec, Granicę Bogatynia, Akademię Piłkarską Gryfów Śląski, Akademię Piłkarską Champion Zgorzelec, Lotnik Jeżów Sudecki.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na zawidowskie święto piłki wszystkich mieszkańców, którzy z niecierpliwością wyczekują mundialowych rozgrywek, mile widziane będą barwy narodowe! W trakcie turnieju serwowana będzie kawa a do niej smakowite ciasta.

Po mini Mundialu, o godz. 17.00 seniorzy PIASTA rozegraj ostatnie spotkanie ligowe w A klasie. Ich rywalem będzie Zryw Bratków. Ostatni mecz rozegrają także juniorzy PIASTA. Ci zagrają w sobotę o godz. 11.00 z Czarnymi Lwówek Śląski.
Życzymy powodzenia i korzystnych rozstrzygnięć bramkowych!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!