24 Cze 2018

W czwartek 21. czerwca sześcioletni absolwenci z Przedszkola Publicznego w Zawidowie pożegnali razem z rodzicami progi tej placówki. W trakcie uroczystości dzieci zatańczyły poloneza, zaśpiewały piosenki, nie zabrakło również wierszyków i gorących podziękowań. Po części artystycznej był słodki poczęstunek.

Najstarsze przedszkolaki z PP w Zawidowie pożegnały swoich młodszych kolegów, panie nauczycielki i dyrekcję przedszkola podczas uroczystej akademii kończącej ich edukację w placówce. Był piękny polonez, śpiew, słodkości ale i łzy rozstania z przedszkolem. Każdy przedszkolak na zakończenie otrzymał pamiątkowe książeczki.

Na zakończenie głos zabrała dyrektor PP Wiesława Młynek. - Kochani, Wasz pożegnalny występ był po prostu wspaniały. Wszystko pięknie się Wam udało. Oglądałam Wasze popisy z dumą i wzruszeniem. Przed Wami wakacje, a po wakacjach zawoła Was szkolny dzwonek. Szkoła to wspaniała przygoda, która przyniesie Wam obowiązki, ale da też mnóstwo radości. Rodzicom dziękuję za współpracę, serce i mnóstwo życzliwości – mówiła wzruszona W. Młynek.

Zawidowskie przedszkolaki pożegnał także burmistrz Robert Łężny, życząc przyszłym uczniom samych słonecznych dni. - Życzę Wam wspaniałych wakacji, a po wakacjach samych sukcesów, z których będziecie się cieszyć - wy i wasi rodzice.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!