31 Lip 2018

Bawią, rozwijają zainteresowania i urozmaicają dzieciom letni czas - animatorki z Ośrodka Kultury w Zawidowie w ramach wakacyjnych zajęć, które odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-14.00.

Za nami miesiąc wakacji, zupełnie udanych na przykład dla dzieci, które zdecydowały się spędzić ten czas z Ośrodkiem Kultury w Zawidowie. Przez cały lipiec dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach i warsztatach, które odbywały się w sali widowiskowej. 

Wakacjowicze eksperymentowali np. w kuchni, samodzielnie przygotowując naleśniki, tworzyli figurki z masy solnej i pracowali na materiałach o różnej fakturze. Dzieci malowały także solą, a na modnych warsztatach krawieckich szyły tiulowe breloki. Nie zabrakło także zabaw terenowych i gier podwórkowych, wyjść na plac zabaw i wyjazdów w plener (warsztaty ceramiczne w Rudzicy).
Równie interesująco zapowiada się sierpień, ostatni miesiąc wakacyjnej laby. Będzie trochę kina i teatru, dużo ruchu na świeżym powietrzu i zabaw plastycznych. Dla dzieci, które jeszcze nie podpisały wakacyjnej listy obecności, a nie lubią się nudzić, mamy dobrą wiadomość, na zajęcia można przyjść w dowolnym momencie.

Oferta wakacyjna dedykowana jest dzieciom od 6. r.ż. Zajęcia odbywają się codziennie i za darmo, od poniedziałku do piątku, w sali widowiskowej OK w Zawidowie w godzinach od 10.00 do 14.00. i potrwają do 24. sierpnia.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!