06 Sie 2018

Za dwa tygodnie w Berlinie odbędą się Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce, w który weźmie udział Piotr Kosewicz, utytułowany medalista z Zawidowa. Jego start przewidziany jest 24. sierpnia. Piotrowi towarzyszył będzie autokar z kibicami. Można jeszcze do nich dołączyć.

Przed Piotrem Kosewiczem kolejne wielkie wyzwanie sportowe – Mistrzostwa Europy w Berlinie. Piotr rzuca dyskiem 24. sierpnia o godzinie 17.30. Możemy mu towarzyszyć tego dnia osobiście, zasiąść na trybunach i siłą dopingu pomóc wywalczyć kolejny medal w karierze. W autokarze, który pojedzie do Berlina, są nadal wolne miejsca i zarezerwowane bilety. Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerką Piotrka, p. Małgorzatą Niedźwiecką.

Naszemu lekkoatlecie, wielokrotnemu medaliście życzymy udanego startu, kolejnych powodów do dumy i radości! Bądźmy z nim tego dnia!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!