06 Sie 2018

„Każdy ma swojego anioła”, pod takim hasłem Miasto ogłasza letni konkurs fotograficzny dla wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy sfotografować postać anioła, który jest oryginalny, interesujący lub po prostu wyjątkowo ładny. Autorów najciekawszych fotografii Urząd Miejski nagrodzi sympatycznymi upominkami.

Lato to fantastyczny moment na podróżowanie. A każda podróż, krótka czy długa, zawsze wiąże się z tym, że przywozimy z niej wspomnienia - urokliwych miejsc, miłych osób, wyjątkowych przedmiotów. Może podczas jednej z takich podróży trafią Państwo na oryginalną lub po prostu ładną postać anioła. Może to być np. pamiątkowa figurka, obraz w galerii lub przy morskim deptaku, pomnik w parku, biżuteria lub nawet tatuaż.

Gdziekolwiek pojawi się ten anielski wizerunek, a zrobi na Państwu wrażenie, to dalej jest już tylko łatwiej. Wykonują Państwo zdjęcie (telefon, aparat) i wysyłają do UM w Zawidowie na adres: promocja@zawidow.eu

Autorów najciekawszych fotografii Urząd Miejski nagrodzi sympatycznymi upominkami. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 21 września br.
Zapraszamy do wzięcia udziału!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!