07 Sty 2019

W niedzielę 13. stycznia 2019 r. zawidowski Sztab zaprasza na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka przeznaczona będzie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Niedzielne kwestowanie rozpocznie się już od godziny 8.00, 50 zawidowskich wolontariuszy zbierać będzie datki do puszek nie tylko w mieście, ale i sąsiedniej gminie Sulików.
Atmosfera wielkiej kwesty przeniesie się także do sali sportowej im. Marianny i Władysława Margas, gdzie odbędzie się turniej żaków. Warto przyjść, pokibicować, napić się kawy i spróbować domowych wypieków. Wpisowe oraz cały dochód z turnieju przekazany zostanie na cel finału WOŚP.
Natomiast o godzinie 16.00 ruszy koncertowe granie w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Będzie dużo dobrej muzyki i tradycyjne bloki pośrednictwa atrakcyjnych gadżetów.
Owe gadżety nadal można przekazywać do Ośrodka Kultury w Zawidowie, który w dniu finału pomoże właścicielowi w sprzedać ofiarowaną rzecz.
O godzinie 20:00 na zawidowskim niebie rozbłyśnie tradycyjne „Światełko do nieba”.

Zapraszamy!

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!