04 Paź 2019

W piątkowy poranek 4. października br. sześciolatki z grupy IV i V z PP w Zawidowie oficjalnie zostały przyjęte do grona starszaków. Aktu pasowania dokonał czarodziejski ołówek pani dyrektor.

Zanim jednak doszło do pasowania przedszkolaki musiały udowodnić, że zasłużyły na miano „starszaka”. Pięknie przygotowany przez wychowawców program artystyczny wzruszył wszystkich obecnych: rodziców, dziadków, rodzeństwo i przyjaciół. Pojawiły się także pytania ogólne, w których prym wiodły znaki i symbole, np. z czym kojarzy się dzieciom sowa. Na zakończenie wychowawcy przygotowali podopiecznym test odwagi tj. wypicie soku z cytryny, który jak się później okazało, był zupełnie smacznym napojem!
Po tak trudnym i pracowitym poranku dyrektor Wiesława Młynek nie miała wątpliwości, że tytuł „starszaka” dzieciom się należy i wielkim ołówkiem dokonała aktu pasowania.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!