30 Paź 2019

W imieniu uczestników naszej zabawy fotograficznej, dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy pomogli nam wyłonić zwycięskie zdjęcie z motywem anioła.

Zwycięskie zdjęcie typowali Państwo różnymi sposobami: pozostawiając komentarz pod zdjęciem na FB, „lajkując” lub wysyłające-mail. Tej ostatniej możliwości nie uwzględniliśmy a w sposobach glosowania, ale niewątpliwie jest to także metoda wyrażania swojego uznania – więc ją dopuściliśmy. .

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i mnóstwo sympatycznych gestów. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach. Życzymy także, aby wszystkie Państwa fotografie miały anielski urok i wdzięk, niosły miłość i dobroć.

Wyniki konkursu:

Najwięcej Państwa głosów otrzymało zdjęcie, którego autorem jest Pani Agata Sawielewicz! I to do Pani Agaty wędruje główna nagroda – oryginalny zestaw anielskich upominków. GRATULUJEMY!

Specjalny upominek otrzyma także Pan Łukasz Mielcarek, autora zdjęcia nr 13. Urzekł nas niebywały klimat tej fotografii.

Rozlosowaliśmy także gadżety miejskie wśród wszystkich osób, które wzięły udział w głosowaniu. A są to:
- Kamila Jabłońska
- Wioletta Michalkiewicz
- Anna Mieszczak Zatylna

Nagroda główna oraz wszystkie upominki są do odbioru w Urzędzie Miejskim w Zawidowie, pok. nr 4.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!