Artykuły
15 Maj 2017

pup logo.jpg„Aktywizacja osób bezrobotnych po 30. roku życia w powiecie zgorzeleckim”
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje, że nadal dysponuje środkami finansowymi na aktywizację zawodową osób bezrobotnych, które mogą być przeznaczone na: staże, szkolenia oraz działalność gospodarczą.

Projekt jest adresowany do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia o niskich kwalifikacjach, niepełnosprawnych, długotrwale bezrobotnych, powyżej 50 roku życia dla których został ustalony I lub II profil pomocy.

„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zgorzeleckim”
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje, że nadal dysponuje środkami finansowymi na aktywizację zawodową osób bezrobotnych, które mogą być przeznaczone na: staże, szkolenia, bony szkoleniowe, bony na zasiedlenie oraz środku na podjęcie działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu w godzinach 8.00 – 14.00. Aktualne formularze wniosów wraz z kompletem załączników znajdują się na stronie Urzędu: http://zgorzelec.praca.gov.pl.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!