Artykuły
03 Wrz 2019

Wrzesień to czas, kiedy miasta i gminy powoli zabierają się do konstruowania budżetu na kolejny rok. Swoje propozycje zadań mogą zgłaszać także mieszkańcy. Na uwagi, propozycje i pomysły zawidowian Miasto czeka do 10. października br.

Mieszkańcy najlepiej wiedzą, co w ich okolicy jest do zrobienia, tak aby żyło im się bezpieczniej i przyjemniej. To może być skatepark, siłownia zewnętrza, ławka solarna, dodatkowy parking, ozdobne instalacje plastyczne, kampania ekologiczna, plac zabaw, monitoring, albo nawet wydarzenie sportowe lub muzyczne. Do budżetu miasta można zgłaszać wszystkie pomysły, które mieszczą się w wachlarzu zadań możliwych do zrealizowania przez samorząd. Należy jednak pamiętać, aby zgłaszana inwestycja mieściła się w kompetencjach i granicach miasta.

Zweryfikowane propozycje inwestycji zostaną ujęte w projekcie budżetu i trafią pod obrady Rady Miejskiej w Zawidowie.

Swoje propozycje zadań na rok 2020 rok mieszkańcy mogą wysłać drogą mailową na adres: urzad@zawidow.eu lub złożyć w Biurze Obsługi Klienta UM w Zawidowie z dopiskiem „Budżet Miasta 2020. Mój pomysł na inwestycję”.

 

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!