10 Kwi 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 07.04.2017

         do godz. 07:30 dnia 08.04.2017

  W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr na ogół umiarkowany, północno-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
   W dzień zachmurzenie duże z  opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr na ogół umiarkowany, północno-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) okresami opady śniegu, po południu również deszczu ze śniegiem. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr silny i bardzo silny, północno-zachodni, miejscami będzie powodował zawieje śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 08.04.2017

         do godz. 07:30 dnia 09.04.2017

  W dzień zachmurzenie duże, po południu większe przejaśnienia. Przed południem, miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże, po południu większe przejaśnienia. Przed południem, miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) przed południem miejscami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

 baner strazak

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!