10 Kwi 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 10.04.2017

         do godz. 07:30 dnia 11.04.2017

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, późnym popołudniem od zachodu regionu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia miejscami pod wieczór przelotnych opadów deszczu. Możliwe również burze. Temperatura maksymalna od 19°C do 22°C. Wiatr rano słaby, później  umiarkowany i okresami porywisty, południowo-zachodni, pod wieczór skręcający na zachodni i północno-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 55 km/h.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu i początkowo możliwe burze. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 55 km/h.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, późnym popołudniem od zachodu regionu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia na zachodzie pod wieczór przelotnych opadów deszczu. Możliwe również burze. Temperatura maksymalna od 18°C do 20°C. Wiatr rano słaby, później  umiarkowany i okresami porywisty, południowo-zachodni, pod wieczór skręcający na zachodni i północno-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 55 km/h.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu i początkowo możliwe burze. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 55 km/h.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) późnym popołudniem lub wieczorem od zachodu postępujące przelotne opady deszczu, w nocy przechodzące w śnieg. Wieczorem i początkowo w nocy możliwe burze. Spadek temperatury od 8°C w dzień do -5°C w nocy. Wiatr w dzień dość silny i silny od 35 km/h do 45 km/h, w nocy silny i bardzo silny od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni, wieczorem od zachodu regionu skręcający na północno-zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 11.04.2017

         do godz. 07:30 dnia 12.04.2017

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie również krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże, tylko początkowo większe przejaśnienia. W drugiej połowie nocy lub nad ranem opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo zachodni i północno-zachodni, później skręcający na południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu i krupy śnieżnej, na obszarach powyżej 500 m n.p.m. opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże, tylko początkowo większe przejaśnienia. W drugiej połowie nocy lub nad ranem na zachodzie regionu opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo zachodni i północno-zachodni, później skręcający na południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) w dzień oraz nad ranem miejscami opady śniegu. Wzrost temperatury od -6°C w dzień do -1°C nad ranem. Wiatr silny i bardzo silny od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 90 km/h, północno-zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

 baner strazak

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!