06 Paź 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 19:30 dnia 06.10.2017

         do godz. 19:30 dnia 07.10.2017

  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Początkowo możliwe burze. Temperatura minimalna od 6°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, zachodni i północno-zachodni, podczas burz porywisty.
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Początkowo możliwe burze. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, zachodni i północno-zachodni, podczas burz porywisty.
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) przelotne opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura od -1°C do 2°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 45 km/h do 60 km/h, w nocy północno-zachodni, w dzień zachodni.

ważność: od godz. 19:30 dnia 07.10.2017

         do godz. 19:30 dnia 08.10.2017

  W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni i zachodni.
  W dzień zachmurzenie duże, po południu z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów miejscami do 15 mm. Temperatura minimalna od 5°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, miejscami w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
  W dzień zachmurzenie duże, wieczorem z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, zachodni i północno-zachodni.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) opady deszczu. Temperatura od 2°C do 5°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 45 km/h do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

 baner strazak

program pos banner ogolny 750x200

banerPROW

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!