07 Lis 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 31.10.2017

         do godz. 07:30 dnia 01.11.2017

 W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu, zwłaszcza przed północą. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu, początkowo także deszczu ze śniegiem, a na obszarach powyżej 600 m n.p.m. śniegu przechodzące w deszcz. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Początkowo możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami opady śniegu, głównie w dzień. Stopniowy wzrost temperatury od -6°C rano do 0°C w nocy. Wiatr od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 75 km/h, północno-zachodni i zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 01.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 02.11.2017

  W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, na ogół słabe. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
  W nocy zachmurzenie na ogół duże. Początkowo możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami opady początkowo śniegu, później przechodzące w deszcz, w nocy zanikające. Dalszy wzrost temperatury od 0°C rano do 5°C w nocy. Wiatr od 50 km/h do 70 km/h, z kierunków zachodnich.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!