07 Lis 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 06.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 07.11.2017

W dzień zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.
W nocy zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu lub mżawki. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 600 m. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.
W nocy zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu lub mżawki. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu, początkowo w dzień w Sudetach Wschodnich także deszczu ze śniegiem, nad ranem zanikające. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w dzień z kierunków północnych, w nocy północno-wschodni i wschodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 07.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 08.11.2017

W dzień zachmurzenie duże. Początkowo miejscami opady mżawki. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

W dzień zachmurzenie duże, po południu lub wieczorem możliwe większe przejaśnienia. Początkowo miejscami opady mżawki. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.
W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą południowo-wschodniego.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 2°C do 4°C. Wiatr dość silny, wschodni i południowo-wschodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!