10 Lis 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 10.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 11.11.2017

 W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, w drugiej połowie nocy większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, w drugiej połowie nocy, od zachodu regionu stopniowo zanikające. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, po południu, miejscami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże, w drugiej połowie nocy większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, w drugiej połowie nocy, w obszarach powyżej 500 m n.p.m. przechodzące w śnieg. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Spadek temperatury od 0°C w dzień do -4°C w nocy. Wiatr w dzień od 55 km/h do 70 km/h, w nocy wzmagający się do 85 km/h, zachodni, będzie powodował zawieje śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 11.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 12.11.2017

   W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady: przed południem  deszczu ze śniegiem i śniegu, po południu deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu, nad ranem w obszarach powyżej 500 m n.p.m. przechodzące w śnieg.  Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, początkowo porywisty, południowo-zachodni i zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Temperatura od -5°C do -3°C. Wiatr w dzień bardzo silny od 55 km/h do 70 km/h, w nocy silny około 45 km/h, zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!