15 Lis 2017

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 14.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 15.11.2017

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże, początkowo, zwłaszcza na wschodzie regionu większe przejaśnienia. Nad ranem miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie na ogół duże. Po północy możliwe opady śniegu przechodzące w opady deszczu. Temperatura minimalna od -2°C na wschodzie do 0°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) po północy możliwe opady śniegu. Wzrost temperatury od -5°C rano do 0°C w nocy. Wiatr dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni i północno-zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 15.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 16.11.2017

 W dzień zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże. Możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 0°C do 2°C. Wiatr w dzień dość silny, północno-zachodni, w nocy umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!