02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 30.11.2017

         do godz. 07:30 dnia 01.12.2017

 W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, po południu również śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr początkowo słaby, z kierunków wschodnich, później  słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.
  W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami opady śniegu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże, opady śniegu, we Wschodnich Sudetach miejscami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 5 cm w Zachodnich Sudetach do 10 cm, lokalnie 15 cm w Sudetach Wschodnich. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr początkowo słaby, z kierunków wschodnich, później  słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.
  W nocy zachmurzenie na ogół duże, miejscami opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, północno-zachodni i zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu, w dzień miejscami o natężeniu umiarkowanym. Spadek temperatury od -6°C w dzień do - 8°C w nocy. Wiatr umiarkowany i dość silny, północny i północno-zachodni, lokalnie powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 01.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 02.12.2017

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby, zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m i lokalnie osadzająca szadź. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w dzień miejscami opady śniegu. Temperatura od -9°C do -7°C. Wiatr dość silny, północno-zachodni i zachodni, powodujący zamiecie i miejscami zawieje śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!