02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO
Ważność: od godz. 07:30 dnia 04.12.2017
                   do godz. 07:30 dnia 05.12.2017
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Przelotne opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady śniegu.
Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Przelotne opady śniegu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 10 cm. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany,
północno-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu.
Temperatura od -8°C do -5°C. Wiatr od 60 km/h do 75 km/h,
północno-zachodni, będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne.
PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ
Ważność: od godz. 07:30 dnia 05.12.2017
                  do godz. 07:30 dnia 06.12.2017
W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu, tylko początkowo na wschodzie regionu, deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, po południu porywisty, południowo-zachodni i zachodni. W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Opady śniegu, od zachodu regionu przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. W Kotlinie Kłodzkiej prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 8 cm. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h,
południowo-zachodni i zachodni. W nocy zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, powyżej 800 m n.p.m. przechodzące w opady śniegu. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Temperatura od -6°C do -3°C. Wiatr od 65 km/h do 80 km/h, północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!