02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 07.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 08.12.2017

  W dzień zachmurzenie początkowo duże, później większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, zachodni skręcający na południowy.
    W nocy początkowo zachmurzenie małe, stopniowo od zachodu regionu wzrastające do dużego, po północy opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, południowo-zachodni i zachodni, w porywach do 60 km/h.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie początkowo duże, później większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, zachodni skręcający południowy.
   W nocy początkowo zachmurzenie małe, stopniowo od zachodu regionu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu, miejscami marznącego i powodującego gołoledź, a powyżej 600 m n.p.m. przechodzącego w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura minimalna od 0°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, południowo-zachodni i zachodni, w porywach do 65 km/h.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy opady śniegu. W dzień temperatura od 1°C do 3°C, w nocy spadek do około -4°C. Wiatr od 80 km/h do 100 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 08.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 09.12.2017

W dzień zachmurzenie na ogół duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr początkowo dość silny, okresami porywisty, po południu słabnący do umiarkowanego,  zachodni. 
  W nocy zachmurzenie duże, okresami opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu przechodzące w deszcz ze śniegiem, a powyżej 500 m n.p.m. w śnieg. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr początkowo dość silny, okresami porywisty, po południu słabnący do umiarkowanego,  zachodni. 
W nocy zachmurzenie duże, okresami śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.  W nocy
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Dalszy spadek temperatury od -4 do około -10°C. Wiatr silny, zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!