02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 08.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 09.12.2017

 W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, powyżej 600 m n.p.m. przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Spadek temperatury -3°C w dzień do -7°C w nocy. Wiatr od 40 km/h do 55 km/h, zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 09.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 10.12.2017

  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -2°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami przelotne opady śniegu. Temperatura od -9°C do -6°C. Wiatr od 45km/h do 60 km/h, zachodni i południowo-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!