02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 12.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 13.12.2017

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, po południu rozpogodzenia. Przed południem, miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wystąpi z rana i wyniesie od 7°C na zachodzie do 12°C na wschodzie regionu. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr początkowo umiarkowany, porywisty, później słabnący do umiarkowanego, zachodni i południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

  W dzień zachmurzenie początkowo duże, miejscami słabe opady deszczu, później większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C wystąpi przed południem. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr początkowo umiarkowany, porywisty, później słaby, zachodni i południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) spadek temperatury od -2°C do -8°C. Wiatr początkowo od 90 km/h po południu i w nocy słabnący do 50 km/h, powodujący zamiecie śnieżne, zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 13.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 14.12.2017

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr początkowo słaby, po południu umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni. W nocy początkowo zachmurzenie małe, stopniowo wzrastające do dużego. Okresami, postępujące od zachodu regionu opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowy.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
    W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr początkowo słaby, po południu umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-zachodni.
W nocy początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, wzrastające do dużego. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 65 km/h, południowy.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy opady śniegu. Temperatura od -6°C do -4°C. Wiatr w dzień od 50 km/h od wieczora nasilający się do 90 km/h w  nocy, powodujący zamiecie śnieżne, południowo-zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!