02 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 14.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 15.12.2017

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem oraz krupy śnieżnej. Możliwe burze. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 75 km/h, zwłaszcza rano i po południu, południowo-zachodni i zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, początkowo w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i południowy.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, rano miejscami śniegu. Powyżej 700 m n.p.m. opady śniegu i tam prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej lokalne do 8 cm. Możliwe burze. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, zwłaszcza rano i po południu, południowo-zachodni i zachodni, powyżej 700 m n.p.m. powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, rano także śniegu. Powyżej 700 m n.p.m. opady śniegu. Nad ranem opady o umiarkowanym natężeniu. Powyżej 700 m n.p.m. przyrost pokrywy śnieżnej do 7 cm. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy, powyżej 700 m n.p.m. powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -7°C do -4°C. Wiatr w dzień od 65 km/h do 80 km/h, w porywach do 110 km/h, w nocy od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni, powodować będzie zawieje i zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 15.12.2017

         do godz. 07:30 dnia 16.12.2017

W dzień zachmurzenie duże, po południu z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, zwłaszcza przed południem. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Początkowo możliwe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże, po południu z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, rano także śniegu. Powyżej 600 m n.p.m. opady śniegu, powodujące przyrost pokrywy śnieżnej do 5 cm. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Początkowo możliwe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, w górach śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -7°C do -4°C. Wiatr w dzień od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 70 km/h, w nocy słabnący do 30 km/h, południowo-zachodni i zachodni, w dzień powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!