16 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 03.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 04.01.2018

W dzień zachmurzenie duże, nad ranem oraz wieczorem z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, początkowo miejscami także deszczu ze śniegiem, miejscami o natężeniu umiarkowanym. Po południu od zachodu województwa opady będą słabnąć i zanikać. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże, jedynie nad ranem większe przejaśnienia. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, początkowo miejscami także śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 5 mm do 15 mm, lokalnie do 20 mm. Na obszarze powyżej 800 m n.p.m. opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej do 8 cm. Po południu opady będą słabnąć. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami silny, w porywach do 80 km/h, południowy i południowo-zachodni, powyżej 800 m n.p.m. powodujący zawieje śnieżne. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, powyżej 500 m n.p.m. przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu, w ciągu dnia także o umiarkowanym natężeniu. Temperatura od -5°C do -2°C. Wiatr od 70 km/h do 85 km/h, okresami do 120 km/h, południowo-zachodni i zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 04.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 05.01.2018

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady deszczu, powyżej 500 m n.p.m. deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura w dzień od -5°C do -3°C, w nocy od -3°C do -1°C. Wiatr początkowo w dzień od 55 km/h do 70 km/h, później od 35 km/h do 50 km/h, w drugiej połowie nocy od 60 km/h do 75 km/h, południowo-zachodni i zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!