16 Sty 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 05.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 06.01.2018

  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Po południu lub wieczorem miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, w pierwszej połowie dnia w porywach do 55 km/h, zachodni i południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na wschodzie regionu, słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Po południu i wieczorem miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr umiarkowany, w pierwszej połowie dnia w porywach do 55 km/h, zachodni i południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże, nad ranem z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na wschodzie regionu, opady deszczu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) po południu i w nocy okresami opady śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr początkowo w dzień od 55 km/h do 70 km/h, w porywach do 100 km/h, po południu stopniowo słabnący do 50 km/h, w nocy do 30 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 06.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 07.01.2018

  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby, początkowo z kierunków zachodnich, później zmienny.
  W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później północno-wschodni i wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby, zmienny.
  W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu lub mżawki, w górach przechodzących w śnieg. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, początkowo zmienny, później północno-wschodni i wschodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy miejscami słabe opady śniegu. Temperatura w dzień od 0°C do 2°C, w nocy obniżająca się do -2°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, w dzień zachodni i południowo-zachodni, w nocy skręcający na wschodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!