07 Mar 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 24.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 25.01.2018

 W dzień zachmurzenie duże, po południu większe przejaśnienia, postępujące od zachodu regionu. Miejscami, zwłaszcza przed południem, słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C. Wiatr na ogół umiarkowany, z kierunków południowych.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

  W dzień zachmurzenie na ogół duże. Miejscami opady deszczu, w Kotlinie Kłodzkiej rano możliwy marznący deszcz powodujący gołoledź. Temperatura maksymalna od 5°C na wschodzie do 9°C na zachodzie regionu. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od 2°C w Kotlinie Kłodzkiej do 6° w Kotlinie Jeleniogórskiej. Wiatr umiarkowany, w porywach do 60 km/h, z kierunków południowych.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w dzień miejscami opady śniegu przechodzące w deszcz. Wzrost temperatury od -2°C do 3°C. Wiatr początkowo dość silny, wieczorem nasilający się do bardzo silnego, od 50 km/h do 70 km/h, południowo-zachodni.

ważność: od godz. 07:30 dnia 25.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 26.01.2018

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. 
  W nocy na zachodzie regionu zachmurzenie przeważnie duże, a na wschodzie większe przejaśnienia. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 6°C do 9°C. Wiatr początkowo umiarkowany, w porywach do 60 km/h, z kierunków południowych.
  W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami, w kotlinach górskich nad ranem miejscami mgły ograniczające widzialność do 600 m. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 1°C do 4°C. Wiatr początkowo silny, od 40 km/h do 55 km/h, później dość silny, południowo-zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!