07 Mar 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 25.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 26.01.2018

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo lokalnie porywisty, z kierunków południowych.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Temperatura minimalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, na zachodzie regionu przejściowo duże. Temperatura maksymalna od 5°C w Kotlinie Kłodzkiej do 9°C na zachodzie regionu. Wiatr przed południem umiarkowany, lokalnie dość silny, w porywach do 60 km/h, po południu słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, lokalnie duże. Temperatura minimalna od -1°C do 2°C. Wiatr słaby, lokalnie umiarkowany, z kierunków południowych.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 2°C do 4°C. Wiatr rano od 55 km/h do 70 km/h, w porywach do 100 km/h, później stopniowo słabnący do 30 km/h, południowo-zachodni i południowy.

ważność: od godz. 07:30 dnia 26.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 27.01.2018

  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.
  W nocy początkowo zachmurzenie umiarkowane, stopniowo od północnego-zachodu województwa wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni, przed północą od północnego-zachodu województwa skręcający na północno-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, lokalnie umiarkowany, z kierunków południowych.
  W nocy początkowo zachmurzenie umiarkowane, stopniowo od zachodu województwa wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni, przed północą od północnego-zachodu województwa skręcający na północno-zachodni.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) spadek temperatury od 2°C rano do -2°C po północy. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy, po północy skręcający na północno-zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!