07 Mar 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 26.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 27.01.2018

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane, od zachodu regionu wzrastające do całkowitego, aż do wystąpienia opadów deszczu. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, początkowo miejscami duże. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C, lokalnie do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane, od zachodu regionu wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od -2°C w Kotlinie Kłodzkiej do 3°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy okresami opady śniegu. Spadek temperatury od 3°C w dzień do -3°C w nocy. Wiatr w dzień przeważnie dość silny, w nocy umiarkowany, z kierunków zachodnich.

ważność: od godz. 07:30 dnia 27.01.2018

         do godz. 07:30 dnia 28.01.2018

W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu lub mżawki, po południu zanikające od zachodu regionu. Silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo na wschodzie regionu możliwe opady deszczu lub mżawki i mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Nad ranem opady deszczu na zachodzie regionu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, nad ranem porywisty, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu lub mżawki, w górach powyżej 700 m n.p.m. śniegu z deszczem i śniegu, po południu od zachodu regionu stopniowo zanikające. Silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo na wschodzie regionu możliwe opady deszczu lub mżawki, w górach śniegu. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Nad ranem opady deszczu na zachodzie regionu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, nad ranem porywisty, południowo-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -5°C do -2°C. Wiatr w dzień przeważnie umiarkowany, początkowo z kierunków północnych, później skręcający na zachodni. W nocy wiatr umiarkowany stopniowo wzmagający się do bardzo silnego (do 70 km/h), nad ranem w porywach do 90 km/h, zachodni.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!