17 Kwi 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO
ważność: od godz. 07:30 dnia 01.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 02.02.2018

    W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6°C do 7°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
    W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo na wschodzie województwa słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

  W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Okresami opady deszczu, w obszarach powyżej 400 m n.p.m. opady deszczu, przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 7 cm. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo na wschodzie regionu słabe opady deszczu, a na obszarach powyżej 400 m n.p.m. śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

   W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu w nocy zanikające. Temperatura od -6°C do -3°C. Wiatr dość silny i silny od 35 km/h do 45 km/h, południowo-zachodni i zachodni, miejscami powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 02.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 03.02.2018

 W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
   W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.
  W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -7°C do -5°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni, lokalnie powodujący zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!