25 Maj 2018

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO

ważność: od godz. 07:30 dnia 20.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 21.02.2018

    W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 2°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.
  W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, stopniowo wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -7°C do -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.
   W nocy zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Nad ranem miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -9°C do -7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.)  temperatura od -8°C do -6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni i wschodni, może powodować zamiecie śnieżne.

ważność: od godz. 07:30 dnia 21.02.2018

         do godz. 07:30 dnia 22.02.2018

  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.
  W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od -8°C do -6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
  W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.
   W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od -10°C do -8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w dzień miejscami słaby śnieg, temperatura -9°C do -6°C. Wiatr dość silny, wschodni i północno-wschodni, powodujący zamiecie śnieżne.

Poleć ten artykuł na portalu społecznościowym

euslugi baner

program pos banner ogolny 750x200

Organizacje, miasta i stowarzyszenia partnerskie

                      zgzz2   

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!